پیام تسلیت دکتر مونسان به مناسبت سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب (ره) و قیام ۱۵ خرداد

بسم رب الشهداء والصدیقین

بیست وهفتمین سالگرد ارتحال معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد را به مردم متعهد ایران اسلامی به ویژه ساکنان و گردشگران جزیره کیش، تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

امام راحل (ره) با اعتقاد راسخ و استقامتی بی نظیر و با تکیه بر جایگاه همیشه ماندگارخویش در قلوب ایرانیان، نظامی را بنیان نهاد که همواره طلایه دار بسط و نشر ارزش های اصیل اسلامی بوده است. ۱۵خرداد نیز به عنوان نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ایرانیان علیه استبداد و استعمار، با نام و اندیشه این رهبر حکیم و قاطع، پیوندی همیشگی دارد.

جنبشی عظیم که جرقّه آتش باری بر خرمن باروت جامعه خفقان گرفته و شب زده ایران افکنده و موجب خروش یکپارچه مردمان مبارز این مروز و بوم  علیه حکومت ستم شاهی شد.

 هموطنان آگاه ما نیز با ادامه راه شهدای پانزدهم خرداد، حماسه آفریده و نهضت اسلامی امام بر ضد طاغوت را تداوم بخشیدند و تا طلوع خورشید فتح و ظفر برآسمان ایران اسلامی از پای ننشستند.

در سالروز این قیام سرنوشت ساز و ارتحال ملکوتی پیر فرزانه حضرت امام خمینی (ره )، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی وامام شهیدان را گرامی داشته و از خداوند منان شادی روح تمامی این بزرگواران را مسئلت داریم.

امید که به واسطه لطف بیکران الهی ودر پرتو عنایات حضرت ولیعصر (عج) ایران اسلامی همواره به عنوان نمونه شایسته یک کشور اسلامی، سردمدار عدالت و برابری و حافظ صلح و دوستی در جهان باشد.

                                                                                                                                                                                    علی اصغر مونسان

                                                                                                                                                                       رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش

Top